Skolas autobusu kursēšana 2019./2020. m.g.

ZOSĒNI – VECPIEBALGA       

Laiks Pietura
6.20 Mežrijas
6.36 Zosēni( Tuleja)
6.38 Doriņi
6.50 Drustu stacija
6.55 Melnbārži
7.00 Zeikari
7.05 Vindedzes
7.10 Tomuļi
7.13 Greiveri
7.25 Skola

KAIVE – INEŠI – VECPIEBALGA

Laiks Pietura
7.15 Ģibuļi
7.32 Muilēni
7.35 Kaive
7.42 Nāgeles
7.43 Mūrnieki
7.45 Ozoliņi (sarkanā māja)
7.48 Grinēni
7.52 Alitēni
8.05 Sāvas
8.15 Ineši (centrs)
8.18. Degvielas uzpildes stacija
8.20 Sproģi
8.25 Skola
8.27 Bērnudārzs

VECPIEBALGA    

Laiks Pietura Vakara reisu laiki
7.25 Bērnudārzs 16.00 Skola
7.35 Kauguļi – Jauntūļi 16.03 Bērnu dārzs
7.40 Kauļi 16.10 Meirēni
7.43 Liedes krusts 16.12 Incēni
7.45 Zēniņi 16.17 Aukstlīči
7.50 Aukstlīči 16.19 Brekti
7.55 Brekti 16.21 Zelta krogs
8.00 Zelta krogs 16.33 Kūlas
8.05 Kūlas 16.38 Liede
8.10 Incēni 16.40 Kauļi
8.12 Meirēni 16.47 Kauguļi-Jauntūļi
8.20 Skola 16.55 Zēniņi
7.27 Bērnu dārzs 17.00 Skola