Skolas autobusu kursēšana 2022./2023. m.g.

VECPIEBALGA

Šoferis Andris Stupelis (mob. – 22042972)

2022./2023.m.g.

Laiks Pietura Laiks pēc stundām Pietura
7.48 Bērnudārzs 16.00 Skola
7.53 Zēniņi 16.05 B/d
7.58 Kauguļi 16.10 Zēniņi
8.10 Kalnakrogs 16.22 Kauguļi
8.16 Remeicēni 16.28 Kalnakrogs
8.21 Aukstlīči 16.38 Remeicēni
8.24 Kūlas 16.42 Aukstlīči
8.29 Incēni 16.45 Kūlas
8.30 Meirēni 16.50 Incēni
8.35 Skola 16.52 Meirēni
8.36 Bērnu dārzs 17.00 Skola

KAIVE – INEŠI – VECPIEBALGA

Šoferis Andis Saliņš mob. – 26423861)

2022./2023.m.g.

Laiks no rīta Laiks pēc stundām Pietura
7.10 16.58 Spuldzēni
7.12 16.57 Kalves
7.14 16.58 Ģibuļi
7.27 16.41 Muilēni
7.32 16.40 Kaive
7.43 16.31 Mūrnieki
7.45 16.30 Ozoliņi (sarkanā māja)
7.48 16.27 Grinēni
7.52 16.24 Alitēni
7.55 16.14 Sāvas/Kalna Bitēni
8.08 16.13 Jaunkalnieši
8.10 16.09 Ineši (centrs)
8.12. 16.07 Degvielas uzpildes stacija
8.18 16.03 Skola
8.20 16.00 Bērnudārzs

ZOSĒNI – VECPIEBALGA

Šoferis Andris Stupelis (mob. – 22042972)

2022./2023.m.g.

Laiks no rīta Pietura Laiks pēc stundām Pietura
6.40 Zosēni (Tuleja) 17.00 Bērnudārzs
6.42 Doriņi/Bērzi 17.03 Skola
7.00 Melnbārži 17.07 Bērtiņi
7.10 Zeikari 17.10 Zeikeru ceļš
7.13 Vindedzes,

Tomuļi

17.20 Auseklīši
7.17 Kalna Čabas 17.22 Jaunbērzi
7.25 Baložkalns 17.26 Mežrijas
7.26 Mežrijas 17.27 Baložkalns
7.30 Jaunbērziņi 17.35 Kalna Čabas
7.32 Auseklīši 17.39 Vindedzes, Tomuļi
7.42 Zeikeru ceļš 17.49 Zosēni
7.45 Bērtiņi 17.52 Doriņi
7.47 Skola 18.02 Melnbārži
7.48 Bērnudārzs 18.12 Zeikari