Notikumi 2023./2024. mācību gadā

Latvijas skolu Ziemas festivāls

16. februārī Ērgļos jau 25.reizi notika Latvijas skolu Ziemas festivāls. Pasākumā piedalījās vairāk nekā tūkstoš dalībnieku no 120 skolām. Ziemas festivāla dalībnieki sacentās biatlonā, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, snovbordā, frīstaila snovbordā, hokejā 3×3, slidošanā, ragaviņu braukšanā, ziemas orientēšanās ar slēpēm, frīstaila slēpošanā, ziemas volejbolā, disku golfā un galda hokejā.

Vecpiebalgas vidusskolu pārstāvēja 29 skolēni šādos sporta veidos: distanču slēpošana, biatlons un frīstaila snovbords. Vislielākais dalībnieku skaits festivālā bija distanču slēpošanā, 242 sportisti. Pēc ilgāka laika festivālā mūsu skolas skolēns izcīnīja medaļu!

Armands Gulbis distanču slēpošanā ieguva 3. vietu!

Frīstaila snovbordā Mārcis Bridāgs ieguva 4.vietu!

Augstas vietas distanču slēpošanā izcīnīja arī Miķelis Klimovičs – 5.vieta,

Klāvs Gavars –  6.vieta, Adrians Avens – 8.vieta, Patriks Zārdiņš – 10.vieta.

Paldies visiem sportistiem, kuri piedalījās un cīnījās! Distanču slēpošanā vēl piedalījās: Loreta Melnirbe, Jānis Bērziņš, Jānis Daniels Lūks, Markuss Sniedze, Justīne Adlere, Martins Bogdanovs, Kristaps Klodžs, Druvis Daniels Kļavs Kļaviņš, Pauls Putniņš, Klāvs Sābulis, Elza Ezeriete, Danils Krists Smirnovs, Eduards Brūniņš, Kristers Beikulis, Estere Naprejenko, Zigmārs Gorbāns, Ralfs Siliņš. Frīstaila snovbordā Gatis Šulcs. Biatlonā: Andris Jurģis Stupelis, Keitija Naprejenko, Ralfs Adlers, Markus Naprejenko, Raivo Mārtinsons. Paldies treneriem Aijai Praulītei, Tomam Praulītim!

Tikšanās ar rakstnieci Zani Zustu

21.februārī 2. un 3.klases skolēni Vecpiebalgas pagasta bibliotēkā tikās ar rakstnieci Zani Zustu. Viņa ir žurnāliste, bērnu grāmatu autore, izdevniecības “Ucipuci” vadītāja.

Rakstniece skolēnus iepazīstināja ar bērnu grāmatu “Ucipuci meklē mājas”. Pēc tam skolēni spēlēja leļļu teātri un krāsoja Ucipuci zīmējumus.

Skolēniem nodarbība ļoti patika. Paldies Vecpiebalgas pagasta bibliotekārei par noorganizēto tikšanos ar rakstnieci!

JA Latvia finanšu pratības un radošuma konkurss

13. februārī 3.klases skolniece Beāte Mozuļčika kopā ar savu mammu un skolotāju Anitu Jurgenu apmeklēja Rīgā JA Latvia finanšu pratības un radošuma konkursa “Mana vārdnīciņa” laureātu apbalvošanas pasākumu.

Konkursa mērķis: Veicināt bērnu izpratni par ekonomikas terminiem, sadarbojoties vairākām atšķirīgām paaudzēm, un attīstīt radošumu.

Konkurss norisinājās 2 kārtās. Pirmajā kārtā no 3.klases piedalījās 3 skolēni : Beāte Mozuļčika, Rihards Bērzkalns, Eva Luste. Skolēniem kopā ar vecākiem, vecvecākiem, brāļiem vai māsām jāizskaidro saviem vārdiem dotos ekonomiskos terminus ( no 10 dotajiem vārdiem 5 varēja izvēlēties) un pēc tam jāizveido terminu vārdnīca, domājot par radošo vizuālo noformējumu un terminu ilustrācijām.

Uz 2.kārtu tika izvirzīti 2 skolēni: Rihards Bērzkalns un Beāte Mozuļčika,  kuri kvalificējas dalībai valsts mēroga finālā.

Konkursa darbus valsts mēroga finālā vērtēja JA Latvia izveidota žūrijas komisija – Junior Achievement Latvia un sadarbības partneri, vadoties pēc noteiktiem vērtēšanas kritērijiem 3 izglītības posmu (klašu) grupās – pirmsskolas, 1.- 2. klase un 3.- 4. klase. Katrā grupā nosakot 1.-3. vietu, kā arī sniedzot Atzinības rakstus.

Pēc žūrijas vērtējuma Beāte Mozuļčika ieguva Atzinības rakstu un Dāvanu karti visai ģimenei “Batutu parka apmeklējumam”.

Paldies Evai, Rihardam, Beātei, viņu vecākiem, vecvecākiem, brāļiem un māsām par piedalīšanos konkursā!