Notikumi 2019./2020. mācību gadā

Informātikas kabinets

Jaunais mācību gads pēc vasarā veiktajiem remontdarbiem ieviesa patīkamas pārmaiņas informātikas kabinetā. Kabinets tika aprīkots ar 25 jauniem datoriem, datorgaldiem, kā arī ar datorkrēsliem, kurus paši skolēni arī palīdzēja salikt kopā.  

,,Kas notiek Latvijas laukos?”

17.09. 8.klases 7 skolēni piedalījās SIA ,,Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” rīkotajā informatīvajā dienā. Mēs apmeklējām Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikumu Priekuļos, pabijām Imanta Dauksta biškopības saimniecībā un Alda Zilvera z/s,, Caunītes”, kura nodarbojas ar liellopu audzēšanu. Noslēgumā skolēni rādīja savu sagatavoto mājas darbu – prezentāciju ,, Kas notiek Latvijas laukos?”.  

Debatēšanas meistardarbnīcas

Šajā mācību gadā aprit 25 gadi, kopš Latvijas skolēni sāka apgūt debatēšanas mākslu. Līdz šim skolēni debatēja, balstoties uz Karla Popera debašu formātu, bet nu tiek apgūtas jaunas iemaņas, kā debatēt “World School Debate” formātā, lai varētu veiksmīgāk piedalīties starptautiskos konkursos. Debašu trenere, Vidzemes skolu debašu koordinatore Lauma Abramsone skaidro: “Pasaulē ir daudz dažādu debašu […]