Notikumi 2017./2018. mācību gadā

Robotikas nodarbība

1. un 2. klases skolēniem notika pirmās nodarbības robotikā – Ievads, Drošības instrukcija. Pirmajā nodarbības daļā bērniem jāizpilda bija programmēšanas spēle ar mazajiem robotiem, kā arī loģikas uzdevumi ar Cubetto robotu (koka klucis). Otrajā daļā tie kas veiksmīgi tikuši galā ar uzdevumu varēja nodarboties ar robotu baudīšanu.

Dambretes sacensības

Šajā mācību gadā no novembra sākumskolēniem tika piedāvāta iespēja projekta ESF projekta ,,Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros vienu reizi nedēļā apmeklēt nodarbības “Prāta spēles. Dambrete”. Daudzi skolēni cītīgi apmeklēja nodarbības, apgūstot kombinācijas un spēles galotnes. Vairākas reizes dambretes meistarklases pasniedza skolotājs izglītības zinātņu maģistrs Uldis Ābeltiņš no Valmieras. Lai ieinteresētu skolēnus darboties, notika Ziemassvētku […]

Robotikas nodarbība

6.aprīlī noslēdzās ESF projekta ,,Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” robotikas nodarbību cikls. Šajā nodarbībā skolēniem iepazinās ar 3D printeri, kā to sagatavot izdrukai. Paši modelēja figūru, kas tika sagatavota izdrukai.