Notikumi

Mākslas programmā viesojās Madži un Alberto no Spānijas

Lieliska iespēja mākslas programmas audzēkņiem apmainīties ar zināšanām, pieredzi ar jauno, talantīgo māksliniecei Madži, kura atceļojusi uz Latviju no Spānijas un veic brīvprātīgo darbu Vecpiebalgā  jauniešu centrā “Balgas strops”. Mākslas programmas 4. un 5. klases bērni veidoja reljefu/cilni no māla.

Spāņu valoda (+afiša)

No 10.janvāra piektdienās no 15.10 līdz 16.10 Spāņu valodas nodarbības ar brīvprātīgajiem Selesti un Alberto. Spāņu valodas pamati, spāņu sarunvaloda.

,,start-up” sadarbībā ar ,,Balgas stropu”

11.oktobrī 10.klasei  nodarbība par uzņēmējdarbības uzsākšanu un uzņēmējdarbības forumu ,,start-up” sadarbībā ar ,,Balgas stropu” Mums nodarbība ļoti patika, deva jaunu pieredzi, kā prezentēt kaut ko pašizdomātu, kas pasaulē vai Latvijā vēl nav pat izdomāts. Piemēram, pārvietojamu čemodānu, uz kura var apsēsties, ja esi noguris; izgudroti krekli ar latviešu vēstures jociņiem. Visas prezentācijas veidojām angļu valodā, […]

Atkritumu šķirošana

Septembra sākumā Vecpiebalgas jauniešu centra “Balgas strops” jaunieši vadīja lekciju par atkritumu šķirošanu.  

Ģimenes dienas pasākums “Mēs kopā” (pie Vecpiebalgas kultūras nama)

15. maijā 12.00 pie Vecpiebalgas kultūras nama.”Balgas strops” aicina uz Ģimenes dienas pasākumu “Mēs kopā” (laukumā pie Vecpiebalgas bērnudārza) Aicināti ģimenes un bērni vecumā līdz 10 gadiem. Pasākumā radošās darbnīcas, jautras aktivitātes, piepūšamās atrakcijas, foto stūris. Aicinām pasākumā piedalīties arī jaunos vecākus – izpušķojiet savu mazulīšu ratiņus un piesakieties Ratiņu parādē.