3. klases labie darbi (Sporto visa klase)

Labais darbs Martā.

Labo darbu veicām pie bērnudārza sešgadīgajiem bērniem. Tā kā viena no sākumskolēnu apgūstamajām pamatprasmēm ir lasīšana, tad nolēmām paši pavingrināties, un reizē iepriecināt arī sešgadīgos bērnudārzniekus, kuriem nākošajā gadā jāuzsāk skolas gaitas.

Katrs 3. klases skolēns izvēlējās kādu fragmentu no savas mīļākās grāmatas. Šo fragmentu viņš iemācījās lasīt ļoti skaisti, tā kā aktieris, lai klausītājiem būtu interesanti. Tad devāmies uz bērnudārzu. Tur savu meistarību rādījām sešgadniekiem. Viņi bija ļoti uzmanīgi klausītāji un varēja atbildēt uz visiem jautājumiem, kurus tiem uzdevām pēc katra dzirdētā teksta. Mums patika lasīt un mazie priecājās par dzirdēto.

 

Labais darbs Septembrī.

Vecpiebalgas vidusskolas pirmsskolas iestāde “Mazputniņš” jau otro gadu pēc kārtas piedalās BeActiv Eiropas sporta nedēļā. Šogad vienā nedēļas dienā šajā pasākumā piedalījās arī 3.klases skolēni. Sporta skolotāja ar “Pūces” grupiņas audzinātājām un bērniem devās garākā braucienā ar velosipēdiem. Bet 3.klases skolēni pārējiem pirmsskolas bērniem bija skolotāji, palīgi, kad viņi brauca ar saviem velosipēdiem, dipdapiem, skrejriteņiem. Daži skolēni atzina, ka bija vairāk piekusuši, skrienot līdzi mazajiem sportistiem, nekā sporta stundās. Par kopīgo pasākumu bija priecīgi gan mazie, gan lielie, gan arī mēs pieaugušie!