5. un 9. klases mācību ekskursija

25. februārī 5.klases un 9. klases skolēni devās mācību ekskursijā uz Valmieru. 9. klases skolēniem pirmā pieturvieta bija Valmieras stikla šķiedras rūpnīca, kur guva priekšstatu par rūpniecisku ražotni starptautiskā uzņēmumā, uzzināja, kādu profesiju pārstāvji tur strādā, ko ražo uzņēmumā un iespēju robežās vēroja rūpniecisko procesu. Uzzinājām par profesiju klāstu un ka tās var apgūt uz vietas rūpnīcā. Ir iespēja vasarā pastrādāt jau no 16 gadu vecuma. 5. klase viesojās Vidzemes TV,  kuras saturu veido Latvijas reģionālās un vietējās televīzijas, un neatkarīgo producentu apvienības, kur skolēniem bija iespēja iejusties diktora tēlā.

Pēc tam abas klases devās uz Valmieras drāmas teātri, kur noskatījās izrādi „Smieklu sasaukšanās” projekta „Skolas soma ietvaros”.

Kad izrādi bijām noskatījušies, dalījāmies divās grupas, viena grupa devās uz Valmieras peldbaseina atpūtas zonu, kur skolēni karsējās pirtīs un atveldzējās uzmundrinošā aukstajā baseinā. Otra grupa devās uz Svētā Sīmaņa baznīcu, kur kāpa tornī, lai apskatītu Valmieru no augšas, kā arī uzklausīja nelielu vēsturi par baznīcu.