Čē Čē Čempionāts 2024!

Gada gaidītākais un jaudīgākais pasākums  ,,Čempionāts  2024!” notika 16.maijā Bauskā, Bauskas pilskalna estrādē ar brīnišķīgu mūziku, interesantiem uzdevumiem un organizatoru komandu kopā ar LĀCI!

Mēs, 8.klases kolektīvs, finālā startējām 3.gadu. Lai nokļūtu fināla, bija jāpilda mājas darbi: jāfotografē, jāatbild uz āķīgiem jautājumiem, jāveido klases karogs, jāiesaista skolas darbinieki, jāpārzin būtiskākās lietas par kiberdrošību,  ieteikumi kā ,,Izšķirot pasauli!”.

Šogad katrai komandai bija jāveic 6 čempionāta uzdevumi: Nr. 1 siena Latvijā; Kiberdrošibas trase,: Elektrtum elektrorallijs; Latvijas Zaļais punkts Nenes līdzi neko; Mini- mini- ņamī; Super manki Go BANANAS!

Brīvajā laikā bija iespējas piedalīties visdažādākajās atrakcijās, darboties pieturās: pie Valsts Policija; Ugunsdzēsības un  glābšanas dienests; Orbit Košļā un kusties; Militārās disciplīnas zona; Papardes zieds; Erasmus+; Vizium; Kosmosa izziņas centrs; fizmix; Fizikas zona.

Veicot pusfināla un fināla uzdevumus  mums  palīdzēja saliedēties un stiprināt klases kolektīvu. Precīzi izlasīt un ieklausīties uzdevumu noteikumos.

Mājas uzdevumi bija ļoti sarežģīti un grūti, taču spējām izcīnīt vietu finālā. Fināls bija fantastisks!  Jautri svētki, pozitīva gaisotne visas dienas garumā. Protas, ka nogurums un sāpošās kājas.

Šogad mums jau piebiedrojās 7. klases kolektīvs.  Aicinām nākamajā mācību gadā arī pārējās mūsu skolas klases piedalīties Čempionātā!  Tas ir tik  jaudīgi!