Filma ,,Ziemassvētki džungļos”

Programmas ,,Latvijas skolas somas” ietvaros mūsu skolas 1.-8.klašu skolēni noskatījās jauno ģimenes filmu ,,Ziemassvētki džungļos”.

Filma gandrīz pilnībā nofilmēta ārpus Latvijas- eksotiskajā Indonēzijā. Filmas komanda un aktieri – Māris Olte, Inga Alsiņa-Lasmane, Rebeka Šuksta un Elizabete Liepa. Visas  filmā dzirdamās dziesmas  mūzikas autors ir  Kārlis Auzāns, tituldziesma ,, Viss, ko es šodien vēlos”.

Ziemassvētki džungļos stāsta par desmitgadīgo Paulu, kuras ģimene pārcēlusies uz eksotisku valsti, jo tēvs ir ģeologs un strādā zelta raktuvēs. Paula ilgojas pēc Ziemassvētkiem, bet Indonēzijā ir karsts, egles neaug. Paulas jaunais draugs Ahims ir dzirdējis, ka džungļu biezoknī var sastapt Ziemassvētku šamani. Bērni dodas bīstamā un aizraujošā ceļojumā, ceļā viņi sastopas ar neparastiem dzīvniekiem, džungļu gariem, kanibāliem, dažādām ciltīm un daudz ko citu.

Toties vecākā māsa Kate ir dumpinieciska, sapņo par pīrsingiem, tetovējumiem un  labākajiem veidiem,  kā nokaitināt savu ģimeni (kuru gan patiesībā ļoti mīl)! Salīdzinot ar māsu, Katei nav viegli pieņemt jaunos dzīves noteikumus. Viņai pietrūkst ierastās dzīves un viņas draugu, taču, kad Paula pazūd, Kate spēj no jauna novērtēt, cik patiesi svarīgas ir viņas attiecības ar māsu.