Pirms pāris gadiem februārī bērnudārzā ballējāmies multfilmu varoņu tēlos, pagājušajā gadā notika parūku ballīte, bet šogad zālē satikās princeses un prinči no dažādām pasakām. Ballītē katram bija iespēja izrādīt savu tērpu, drosmīgi kā modelim izejot pa mēli, pirms tam ar burvju putekļu palīdzību pārvēršoties par īstenu princesi vai princi. Kad no noslēpumainās kastes tika izņemta kāda īpaša lieta, visiem bija jāatmin, kuram no pasaku varoņiem tā varētu piederēt. Miniet, nu: mazmazītiņa kurpīte, zirnis, baltais kaķītis, zelta bize, ābols, zirgs, zivtiņa! Bērniem ar minēšanu veicās itin labi! Pirmo reizi bērnudārza vēsturē ballītei varēja pieslēgties arī Zoom. Tas tik bija dīvaini! Santa, Beāte un Renārs to izdarīja! Kopā ar visiem gan minēja mīklas, gan izrādīja savus tērpus. Prieks bija noskatīties arī pagājušā gada Parūku ballītes video, bet pēc tam kā jau ballītē pienākas, dejot un priecāties!
“Pūces skolas” bērniem bija arī pirmā pieredze klausoties Zoom lekciju par ugunsdrošības noteikumiem. Arī to varēja klausīties ne tikai tie bērni, kuri apmeklē bērnudārzu, bet arī bērni no mājām. Tas bija noderīgi!
Pūcītes devās arī ķert ziemu aiz astes. Viņiem izdevās, jo slēpošanas trase vēl bija sniegā, varēja gan kāpt kalnā, gan laisties lejā. Meža dzīvnieciņiem līdzpaņemtos kārumus atstājām krūmājā pašā trases malā. Gan atradīs un kāru muti apēdīs zaķi vai stirnas, kuru pēdas jau turpat sniegā varēja labi saredzēt. Pārsteigums tika sagādāts ne tikai meža zvēriņiem, bet arī cītīgajiem un vērīgajiem slēpotajiem: izspēlējot ainavu bingo, katrs varēja nopelnīt saldu kārumu, kas tik ļoti gāja pie sirds pēc tik varenas slēpošanas!
Kustība- tas ir prieks un veselība! To ik nodarbībā atkal un atkal rāda, māca, kopā ar bērniem izdzīvo sporta skolotāja Līga, tā domājam un cenšamies būt kā paraugi ari mēs, audzītes.