Kā katru gadu Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) organizē Olimpisko mēnesi 2021, kas šoreiz sākās LOK dzimšanas dienā – 23.aprīlī un noslēgsies ar iecienīto Vislatvijas vingrojumu 21. maijā.

Olimpiskā mēneša sauklis un oficiālais tēmturis sociālajos tīklos tradicionāli ir “Mēs esam #SPORTIŅĀ”.

Šogad Olimpiskā mēneša tradicionālajām aktivitātēm (Vislatvijas vingrošana, online treniņi, sociālo tīklu izaicinājumi) pievienojas 11 Olimpisko pārgājienu maršruti, kas ir izstrādāti kopā ar LOK ilggadējo partneri akciju sabiedrību “Latvijas valsts meži”.  Šos pārgājienu maršrutus veidoja Olimpieši kopā ar labākajiem Latvijas valsts mežu ekspertiem, aicinot novērtēt sportiskās aktivitātes dabā. Katrā takā ir 10  – 30 mežu izzinoši un sportiski uzdevumi. Visa informācija www.lvm.lv/pargajieni .

Olimpiskā mēneša aktivitātēm var sekot līdzi šeit Kalendārs « Olimpiskā diena 2021 « Olimpiskā diena – Latvijas Olimpiskā komiteja (olimpiade.lv) Kalendārs katru dienu tiek papildināts.

Šonedēļ 1.-4.klases skolēni cītīgi turpina mācīties Olimpiskās dienas vingrojumu kompleksu. Ceturtdienās skatās raidījumu “Olimpiskais detektīvs”, kurā iepazīstina  un aicina pamēģināt  Olimpiskos sporta veidus – paukošanu,  beisbolu, vieglatlētiku un kalnu riteņbraukšanu.

Pirmajā Olimpiskā mēneša nedēļā skolēni iepazinās ar Olimpiešu sportiskajiem uzdevumiem, kurus var pildīt dabā. Izvēlējās piemērotākos uzdevumus savam pārgājienam. Izplānoja un devās Olimpiskajā pārgājienā mūsu brīnišķīgajā novadā! Pirmās klases skolnieces Lorete un Luīze ar savām ģimenēm izvēlējās doties Olimpiskajos pārgājienos Padedzē un Kalsnavā.

Paldies visiem skolēniem un viņu ģimenēm par aktīvu dalību pārgājienos! Aicinām arī pārējos aktīvi atpūsties brīvā dabā!

Loretes Olimpiskais pārgājiens Pededzē_2021