27.septembrī BeActive nedēļas ietvaros Vecpiebalgas vidusskolā notika sporta diena. Par dažādību stacijās parūpējās sporta darba organizators Toms Praulītis, bet stingrie tiesneši bija 12.klases audzēkņi Rēzija Krieviņa, Melisa Stepāne, Renārs Kļaviņš, Jānis Tupiņš un interešu izglītības skolotāji- Alvis Rogozins, Laima Klauža, Vita Miķelsone, Iveta Ērgle, Toms Praulītis un, protams, sporta skolotāji Līga Glāzere –Spalviņa, Agita Krama.

Šajās dienā akcentējām vienu no skolas vērtībām – sadarbību gan klašu ietvaros ar audzinātājām, gan ar tiesnešiem. Stacijās  darbojāmies ar frizbija šķīvīšiem – tos metām dažādos mērķos, spēlējām kriketu, diska golfu, futbola, skrējām stafetes ar piepūšamajiem zābakiem. Komandas saliedētību noteica  torņa celšanas ātrums. Saulainais laiks un azarts ļāva dienu piepildīt ar pozitīvām emocijām. Visās trīs vecuma grupās uzvarēja vecākās klases- 3., 6., 11./12.

Skolēnu domas par sporta dienu:

 • 11. klase – šogad sporta diena bija pārdomāta un spēkus izsmeļoša. Ja prasītu, kas būtu jāmaina, tad atbildētu, ka nekas, jo bija interesanti. Piemēram, apāvām lielus, mīkstus zābakus, skrējām un vadījām bumbu – tas bija grūti, jo visi krita, bet bija smieklīgi un uzlaboja dienas noskaņu. Patika būvēt pili no klucīšiem, kas bija nedaudz dīvaini, jo tie visu laiku gāzās. Visvairāk priecē tas, ka ieguvām ļoti daudz punktu, metot šķīvīti tāllēkšanas bedrē. Ieteiktu katram nepalaist garām iespēju piedalīties sporta dienā. Bija labi uzvarēt skolas biedrus, pārvarēt slinkumu un justies kā uzvarētājiem.
 • 9. klase – priecājamies, ka sporta dienā visa klase varējām piedalīties dažādās aktivitātēs un izpausties. Bija patīkami vērot, cik visi azartiski veic uzdevumus. Aktīvi darbojāmies frisbija spēlē, kurā mums tika dots laiks, lai trāpītu mērķos. Te varējām izskrieties. Šī bija ļoti laba kolektīva saliedēšanās aktivitāte, lai uzdevumos, kas būs vēlāk, mēs būtu laba komanda. Patika lielais, piepūšamais, lipīgais šautriņu mērķis, kurā bija jātrāpa ar īpašām futbola bumbām. Visvairāk patika golfa stafete, jo bija jauki sadarboties ar klasesbiedriem. Šogad pirmo reizi bija futbola stafete milzīgos zābakos, kuros bija grūti spert bumbu, bet tas bija interesanti. Kriketā toties piedzīvojām lielu spriedzi un netikām līdz galam… Šogad bija lieliska sporta diena, kas saliedēja klases kolektīvu. Mēs aktīvi un jautri pavadījām laiku, esam gandarīti par mūsu klases paveikto. Vēlētos, lai šādus pasākumus rīko biežāk.
 • 10. klase – tas viss sākās otrdienas rītā, kad pamodāmies un sapratām, ka pēc piektās stundas sportosim. Šī sporta diena bija tiešām iespaidīga un nepārspējama, burvīga un ļoti saulaina. Aktivitātēs bija jābūt precīziem un ātriem. Mums padevās torņa celšana no koka klucīšiem, jo pratām sadarboties. Visiespaidīgākā bija futbola stafete, kas lika smieties un lika piepūlēties… Sperot pa bumbu, bija jābūt prātīgiem, jo tā bija jāvada ap konusiem. Ar tik lieliem zābakiem kājās bija dīvaini kustēties, un tas bija jautri. Mēs lepojamies, ka visi bijām aktīvi, jautri un neviens neslinkoja. Patika, ka visi varējām spēlēt gan kā klase, gan kā komanda un neviens nestāvēja malā un nejutās atstumts. Izkustējāmies un iemācījāmies atbalstīt cits citu, un kļuvām atvērtāki.

Liels paldies visiem skolotājiem, divpadsmitajiem un citiem organizatoriem par klases kolektīvu saliedējošām aktivitātēm! Novēlam visiem sportot un dzīvot veselīgāk.

 • 8. klase- Šo sporta dienu atcerēsimies ar patīkamām emocijām:
 • Sagādāja prieku un bija interesanti skriet lielajos zābakos, jo varējām izjust, cik maziņi esam…
 • Kriketā bieži aizsitām garām, un tas mūs kaitināja.
 • Visvairāk patika spert futbola bumbu mērķī.
 • Padevās frisbija spēle – savācām daudz punktu.
 • Bija interesanti celt torni – bija satraukums, un pūta liels vējš.
 • Patika tas, ka visi strādājām kā komanda.
 • Bija jautri ar draugiem darīt kaut ko šādu, esam priecīgi par 3. vietu.
 • Patika cilvēki, kas vadīja sporta dienu.
 • Jauka sporta diena, jo bija jaunas un interesantas aktivitātes.
 • Ceram, ka ar katru gadu kļūsim labāki!
 • Šogad ļoti patika sporta diena un gribētos tādu arī turpmāk.

Paldies audzinātājām par aktīvu iesaistīšanos un atbalstu. Lai pozitīvās emocijas turpinās ikdienas mācību darbā!

                                                               Sporta skolotāji un vidusskolēni