Volejbols Vecpiebalgas vidusskolā

17. janvārī risinājās četru stundu ilgs draudzības turnīrs volejbolā. Turnīrā piedalījās Variņu pamatskola, Jaunpiebalgas vidusskolas 2 komandas un Vecpiebalgas vidusskolas un pamatskolas komandas. Volejbols tika celts godā , jo tuvojas lielākais šī sporta veida festivāls Rīgā-“ Piena spēks”. Lai piedalītos finālā jāuzvar atlase reģionos.

Prasmes un iemaņas volejbolā -tika godam spodrinātas. Formāts atļāva variēt ar spēļu punktiem un rezultātiem- varēja būt arī neizšķirts. Sīvās cīņās pamatskolām – uzvarēja Vecpiebalga, otrā Jaunpiebalgas 2 komanda un 3.vietā Variņi. Tikpat sīvas cīņas bija starp abām vidusskolām. Tad vēlreiz spēkojoties , 3 setu cīņā tomēr uzvarēja Jaunpiebalga.

Šajā turnīrā svarīgākās nebija uzvaras , bet komandu saspēlēšanās un saliedēšanās, lai veiksmīgi startētu “Piena spēka” atlases sacensībās Cēsīs. Vecpiebalgu pārstāvēja- Ralfs Kuzmans, Mikus Cimdiņš, Arvis Jekimovs, Kristiāns Freimanis, Artūrs Romanoskis, Silvestrs Pētersons  pamatskolai- Mārtiņš Šatrovskis, Rainers Lielups, Jurģis Zommers, Linards Ločmelis, Andris Kaštanovs, Edgars Gulbis, Aress Putniņš, Elizabete Cīrule, Agnese Volmane, Dārta Kancēviča, Dagmāra Gulbe un Rēzija Krieviņa.

Paldies līdzjutējiem , atbalstītājiem un tiesnešiem Rūdolfam Rudzītim, Lizetei Rudzītei, Lāsmai Jekimovai un citiem, kas bija ar mums kopā!