10. klases iesvētības

Mēs, desmitie, priecājāmies par 12. klases rīkotajām iesvētībām. Katrai dienai bija sava tēma un ģērbšanās stils. Bija lielais dienas uzdevums un garā starpbrīža uzdevums.

Pirmajā dienā bijām kovboji. Dienas uzdevums bija iemācīties un nodejot Tik Tok deju. Jautājumi bija  par kovbojiem un alu cilvēkiem. Ja  atbilde bija nepareiza, tad saņēmām metienu ar  ūdens baloniem.
Otrajā dienā bijām  multfilmu  un  filmu varoņi, dienas uzdevumā bija jāiemācās dziesma no multfilmas ,,Frozen” dziesma ,,Vasarā”. Sekoja  mēmais šovs, kur bija jāvelk lapiņas un jāattēlo populāra multfilma vai filma.

Trešajā dienā  meitenes bija ģērbušās kā puiši, bet puiši  kā meitenes. Dienas uzdevuma nebija, jo tad mums bija “netīrās” iesvētības. Darbojāmies  4 stacijās, katrā no tām bija 2 uzdevumi. 1.stacijā 12.klases skolēni  mūs sagatavoja “svētkiem”, uzkrāsojot. Baudījām kokteiļus no sastāvdaļām, kuras mēs paši izvēlējāmies, izvelkot lapiņas.  Nākošajā stacijā bija jāšļūc lejā pa plēvi, uz kuras bija uzliets ūdens un interesantas sastāvdaļas. Pēc smaržojošās nošļūkšanas bija jākāpj zābakos, jāuzliek brilles un jāapiet ar bumbu apkārt konusiem. Tālāk sekoja uzdevumi pie dīķa, kur bļodā bija ūdens, linsēklas, āboli. Ar  muti bija jāvelk ārā āboli. Turpinājumā  jāsaloka no papīra kuģīši un jebkādā veidā tiem bija jānokļūst dīķa otrā krastā. Pēdējais  uzdevumā bija sameklēt vidusskolas zelta atslēdziņu starp iebojātiem āboliem. Noslēgumā  mēs  devām zvērestu 12.klases skolēniem.

Esam uzņemti vidusskolas saimē!

Paldies, divpadsmitie!