5000 eiro finansējumu saņem Vecpiebalgas vidusskola

VAS Latvijas Loto organizētās interaktīvās momentloterijas Sporto visi galvenais laimests pagājušajā nedēļas nogalē izkrita Bērzaunes pagastā, Madonas novadā, tāpēc, saskaņā ar loterijas noteikumiem, pie finansējuma 5000 eiro apmērā tikusi arī laimestam ģeogrāfiski tuvākā vispārizglītojošā skola, Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekta Sporto visa klase dalībniece. Šoreiz tā ir Vecpiebalgas vidusskola, kļūstot jau par 50. skolu, kas projekta ietvaros 2021./2022. mācību gadā tiek pie finansējuma sporta dzīves uzlabošanai.

Plašāku apskatu par to, kā skola plāno tērēt finansējumu, būs iespējams noklausīties un redzēt TV3 pārraidītā TV šova SuperBingo laikā 2. oktobrī plkst. 10.00.

Interaktīvā izloze Sporto visi ir daļa no VAS Latvijas Loto un Latvijas Olimpiskās komitejas kopīgi īstenotās aktīva dzīvesveida atbalsta iniciatīvas Kustība, kas vieno. Šīs iniciatīvas mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu un sportiskās aktivitātes visās vecuma grupās, vienlaikus ar loterijas palīdzību piesaistot līdzekļus atbalstam jauniešu sportam. Finansējumu iniciatīvai nodrošina ieņēmumi no divām nacionālā līmeņa sabiedriskā labuma mērķa loterijām – Sporto visi un Sporta loterija.

Šajā mācību gadā projektā Sporto visa klase pieteikušās 105 skolas, tāpēc katru nedēļu kāda no 105 Latvijas skolām saņems 5000 eiro sporta dzīves pilnveidošanai.