Mācību ekskursija uz Rīgu

Mēs, 9-12 .klases skolēni kopā ar audzinātājām S. Makari, L.Zeltiņu-Zembergu un B. Krūmiņu, devāmies mācību ekskursijā uz Rīgu, apskatīt Kino muzeju, Latvijas Kara muzeju un mazas izklaides „Jump Space” batutu parkā. Autobusā pa ceļam dziedājām dziesmas, runājām un labi pavadījām laiku.

Kino muzejā noskatījāmies filmu ,,Baltie zvani”. Muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā “Aizekrānijā” ieskatījāmies kino uzņemšanas procesā. Vērojām, kā laika gaitā mainījušās filmēšanas un kino izrādīšanas tehnoloģijas ( kameras, fotoaparāti). Ekspozīcijā īpaši izcelta animācija. Varējām izlasīt, kā tapušas leļļu, zīmētās, aplikācijas un digitāli veidotās animācijas filmas. Pie  muzeja katra klase nofotografējās.

Elektrības pārrāvuma  dēļ mēs netikām Latvijas Kara muzejā. Tas  bija šokējošs pārsteigums. Samierinājāmies  ar to un nolēmām braukt uz Jump Space. Izmantojām brīvo laiku, lai paēstu pusdienas. Norunātajā laikā visi devāmies piedzīvojumā.  Iedeva  aproces un izstāstīja drošības noteikumus. Un tad jau varējām doties lēkāt 2 stundas! Pēc lēkāšanas bijām noguruši un  priecīgi.

Siguldā mums bija pēcpusdienas pauzīte, lai paēstu. Mājupceļā skolotājas bija sagatavojušas Kahoot testu par dienā piedzīvoto. Balviņas saņēma 12. klases skolēns Renārs ( 3.vieta); 9. klases skolēns Uvis (2.vieta);  9 klases skolniece Lizete ( 1.vieta).

Šī  ekskursija bija ļoti jautra un saliedējoša gan skolēniem, gan skolotājām –  varēja atpūsties un pavadīt labu laiku visi kopā.

                                Velta