Mārtiņdienas tirdziņš pulcē kuplu skaitu tirgoties un pirkt gribētāju

13. novembrī Vecpiebalgas vidusskolas aktu zālē norisinājās Mārtiņdienas tirdziņš, kurš pulcēja kuplu skaitu gan tirgoties gribētāju, gan pircēju. Visvairāk tirgotāju bija klašu grupā no pirmās līdz sestajai klasei.
Mārtiņdienas tirdziņā bija iespēja iegādāties daudzveidīgu produktu un preču sortimentu – sāļās un saldās uzkodas, vafeles, pīrādziņus, burgerus, picas, popkornu, dažādus cepumus, rotas, grāmatzīmes un daudz ko citu. Patīkami bija vērot, ka pārdevēji bija īpaši piedomājuši, pie interesantiem produktiem, radoša iepakojuma risinājumiem un skaista produktu noformējuma.
Tirdziņa laikā bija iespēja balstot par labāko produktu, kā arī piedalīties minēšanas spēlē. Balsojumā par labāko produktu augstākos novērtējumus saņēma Rihards Bērzkalns par mājās gatavotiem burgeriem un Kate Ķepīte par rotiņām. Un precīzākais minētājs izrādījās 5.klases skolēns Kristiāns Ezeriņš, norādot, ka traukā ir 82 mazās konfektes (faktiski bija 81).
Pēc tirgošanās skolēni piedalījās dažādās Mārtiņdienas rotaļās, kuras organizēja Izglītojamo pašpārvaldes kultūras grupa. Paldies spēļu sagatavošanā un vadīšanā 10.klases skolniecēm Luīzei, Evelīnai un Līvai.
Īpašs paldies tirdziņa tapšanā un atbalstīšanā vecākiem, jo tikai ar viņu atbalstu, laiku un pūlēm mums ir iespēja baudīt tik brīnišķīgus izstrādājumus un mājražojumus. Paldies arī klašu audzinātājiem, visiem skolotājiem, skolas vadībai un skolēniem, kas palīdzēja tirdziņa norisē, kā arī uzņēmējdarbības pulciņa meitenēm – Katei Ķepītei un Marijai Annai Krastiņai par pasākuma organizatoriskās puses nodrošināšanu.