“Tautas gara spēks”

Tāpat kā visā Latvijā, arī mūsu skolā Patriotu nedēļa sākās 10.novembrī ar Lāčplēša dienai veltītajām aktivitātēm ”Tautas gara spēks” – ierindas skate, militārās stafetes un militārās tehnikas apskate.

Ierindas skate norisinājās skolas sporta zālē, un to vērtēja kapteine Laima Klauža. 1. – 4.kl. grupā labāko sniegumu uzrādīja 4.klase, 5. – 8.kl. grupā – 8.klase, bet 9. – 12.kl. grupā – apvienotā 10. un 12 klase.

Militārās stafetes bija sagatavojuši un vadīja VAM skolotājs Alvis Rogozins, piepalīdzot 27.kājnieku bataljona štāba un apgādes rotas vecākajam apmācību instruktoram Marekam Barinskim, un ugunsdzēsēju mācības skolotājs Intars Spalviņš. Stafetēs 1.-4.kl. grupā vislabāk veicās 2.klasei,  5. – 8.kl. grupā – 8.klasei, bet 9. – 12.kl. grupā – 9.klasei.

Zemessardzes 27.kājnieku bataljona pārstāvji izrādīja atvesto militāro tehniku un atbildēja uz interesentu neskaitāmajiem jautājumiem. Tika dota iespēja piemērīt arī zemessargu ekipējumu.

Dienas beigās mielojāmies ar spēka putru, siltu tēju un plātsmaizi, bet pēc mielasta tika paziņoti rezultāti un apbalvoti uzvarētāji gan katrā disciplīnā, gan kopvērtējumā. 1. – 4.kl. grupā  galvenā balva (telefona turētājs katram komandas dalībniekam) tika 2.klasei (audz. Evita Leiboma), 5. – 8.kl. grupā – 8.klasei (audz. Vizbulīte Kalniņa), bet 9.-12.kl. grupā – apvienotai 10.kl. un 12kl. komandai (audz. Baiba Krūmiņa un Ligita Zemberga-Zeltiņa).

Jāatzīst, ka diena aizritēja vienotības un patriotisma garā.