Netradicionālā modes skate KOSMOSS.VISUMS.PLANĒTAS

Elpu aizraujošs ceļojums starp sauli un planētām, pie spožajām zvaigznēm plašajā visumā. Šim piedzīvojumam mūs uzrunāja Špoģu Mūzikas un mākslas skolas aicinājums piedalīties netradicionālās modes skatē – konkursā “Kosmoss. Visums. Planētas”. Vairāk kā mēnesi bijām ierauti dizaina, modes un stila pasaulē…pilnīgā KOSMOSĀ.

Izpētes procesa sākuma tika veidotas Moodboard planšetes, lai apzinātu un izvēlētos pieejamos materiālus, radītu katras tērpu kolekcijas koncepciju un nosaukumu. Konkursa ietvaros 7-12 vecuma grupā tapa divas tērpu kolekcijas: “Aiz planētu robežām” un “Graciozo planētu parāde”, 13-16 vecuma grupā izveidota kolekcija “Mēness atspulgā”.

Konkursa rezultāti pārsteidza un iepriecināja:

  • starp 11 tērpu kolekcijām  “Aiz planētu robežām” ieguva 7. vietu,
  • “Graciozo planētu parāde” ierindojās 4. vietā,
  • “Mēness atspulgā” starp 9 pieteikumiem ieguva godalgoto 2.vietu.

Liels paldies PIIP “Vizuāli plastiskā māksla” skolotājām par uzdrīkstēšanos, pacietību un ieguldīto darbu, 2.,3.,4. un 5.klašu izglītojamiem par ieinteresētību un radošo dizaina darbu. Pateicība Vecpiebalgas vidusskolas foto pulciņa vadītājam Aivim Šulcam par atsaucību, video filmēšanu un montāžu. Kopā mēs varam tālu ceļu mērot – pat lidot kosmosā!