Olimpiskā diena

20. septembrī, lai plašāk popularizētu Olimpiskās idejas, skolā norisinājās “Olimpiskās dienas 2019” aktivitātes. Lai tiktos ar skolēniem, uz svinīgo pasākuma atklāšanas līniju bija ieradies mūsu skolas absolvents, četrkārtējais Pasaules čempions Kaspars Stupelis, kas pārliecināja, cik svarīgi jau no agras bērnības būt draugos ar sportu. Pēc svinīgās uzrunas mastā tika pacelts Olimpiskais karogs, karoga pacēla Mikus Cimdiņš 2018./2019. mācību gada titula,, Labākais sportā” ieguvējs, asistēja Vankūveras ziemas olimpisko spēļu dalībnieci Līgu Glāzeri-Spalviņa un Kaspars Stupelis.

Pēc olimpiskās kompleksa vingrošanas, klases saņēma darba lapas, lai uzsāktu sporta dienu. Šogad 4.-9.klases startēja klašu komandās, bet vidusskola –  jauktajās komandās. Piedāvājām sacensties – futbolā, volejbolā, juniorbolā, orientēšanās, šautriņās, divu veidu b/b metienos, florbolā, frisbijā un katra klase vizualizēja un apskaņoja savu olimpisko saukli. Noslēgumā pulcējāmies pie pludmales volejbola laukumiem, kur startējām komandas  stafetes skrējienā.

Pēc tam – apbalvošana. Balvas sarūpēja T.Praulītis no Olimpiskās komitejas. 1.vietai -konfetes, bet pārējām cepumi. Paldies tiesnešu komandai, audzinātājiem un visiem, kas ar azartu piedalījās sportiskajās aktivitātēs.

Rezultāti:

4.-6.kl. grupā

1.v. 5.kl.

2.v. 6.kl.

3.v. 4.kl.

7.-9.kl. grupā

1.v. 9.kl.

2.v. 7.kl.

3.v. 8.kl.

Vidusskolā bija jauktās komandas

1.v. 3.komanda

2.v. 2.komanda

3.v. 3.komanda

Daži piemēri no muzikālajiem saukļiem: