Projekta “Sporto visa klase” atklāšanas pasākums

Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā 28.septembrī notika projekta “Sporto visa klase” devītās sezonas atklāšanas pasākums, kurā klātienē bija aicināti piedalīties projekta jaunie dalībnieki – 2. un 3.klašu skolēni, bet pārējiem pasākumu bija iespēja vērot attālināti.

Šajā mācību gadā projektā iesaistās vēl 2 klases –  2. un 3. Bet 5. un 6.klases skolēniem šis būs jau 4.gads. Pasākuma ietvaros jaunie dalībnieki saņēma karogu, kā piederības zīmi projektam un deva īpašu solījumu, ko ievēros piedaloties “Sporto visa klase”. Dalībniekus īpaši sveica mūsu Olimpieši – pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs, šķēpmetēja Līna Mūze un smaiļotājs Roberts Akmens. Dalībniekiem bija iespēja no viņu rokās saņemt projekta karogus, kā arī iegūt sportistu autogrāfus, nofotografēties. Pasākuma ietvaros mums bija iespēja izmēģināt virtuālās realitātes brilles, izmēģināt dažādas galda spēles no “Brain Games”, sacensties galda hokejā. Pasākuma kulminācija – “Bermudu divstūra” koncerts, kas neatstāja vienaldzīgu nevienu dalībnieku!

3.klases skolēnu projekta Labais darbs

Projekta ietvaros 3.klases skolēni 30.septembrī devās uz pirmskolu, lai izpildītu Labo darbu. Skolēni iejutās sporta skolotāja lomā, vadīja sporta dienu mazajiem sportistiem. Visi atzina, ka viņiem ļoti patika būt par skolotāju un sportot ar mazajiem bērniem! Kā arī būt atkal bērnudāza laukumiņā!

Lai prieks mums sportot un jauni sportiski sasniegumi jaunajā mācību gadā!