Projekta “Sporto visa klase” sacensības Valmierā.

24.maijā Valmierā, atjaunotajā J.Daliņa stadionā, notika projekta “Sporto visa klase” 5. un 6.klašu atlases sacensības nometnei “Personības akadēmija”, kas no 13. līdz 21.jūnijam notiks Valmierā.

Sacensības norisinājās 2 vietās Jelgavā un Valmierā. Vecpiebalgas vidusskolas 5.klases skolēni sacentās ar vēl 19 klašu skolēniem no 12 dažādām Latvijas skolām (Rīgas, Alojas, Cēsīm, Gulbenes, Jēkabpils, Krimuldas, Limbažiem, Lubānas, Rēzeknes, Salacgrīvas). Sacensību atklāšanā dalībniekus uzrunāja LOK prezidents Žoržs Tikmers un Valmieras novada domes priekšsēdētājs Jānis Baiks. Sacensības tika svinīgi atklātas ar Latvijas Olimpiskā karoga pacelšanu. Sacensību dalībniekus, klašu skolotājus un rīkotājus, visas dienas garumā priecēja saulaini laikapstākļi.

Klases sacentās vairākās stafetēs, lai noskaidrotu otro sacensību atlases uzvarētāju klasi. Skolēniem vispirms bija jāpiedalās “Zini vai mini” aktivitātē, kur 20 minūšu laikā bija stadiona teritorijā jāatrod un jāatbild un 20 jautājumiem par Olimpiskajam spēlēm, simboliem, sporta veidiem u.c. jautājumiem. Pēc tam bija jāpiedalās 3 stafetēs: “Bumbu ceļš”, kurā bija uzdevumi ar bumbām, “Clean R” puzle, kurā bija jāpārvar šķēršļu trase un pēc tam jāsaliek lielā puzle un stafetē “Kapteiņa ziņojums” jāsaliek pareizi vārds no burtiem, kur kapteinis ar karodziņu zīmju valodu rādīja burtus, lai izveidotos pareizais vārds. Noslēgumā bija “Lielā stafete”, kurā arī bija jāpilda dažādi uzdevumi. Vislabāk mums veicās stafetē “Clean R” puzle, kurā uzrādījām 2.labāko rezultātu un stafetē “Bumbu ceļš” 3. labāko rezultātu.

Arī skolotājiem bija iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, kā piemēram “Akmens, šķēres, papīrītis” un tupšanās spēle. Džudo skolotājs Alvis Ragozins uzvarēja tupšanās spēlē! Gaidot rezultātus, skolēniem bija muzikāls un jestrs priekšnesums dziedātājas “BŪŪ” izpildījumā. Sacensībās uzvaru izcīnīja Gulbenes novada vidusskolas 5.b klase. Mūsu skolas 5.klases skolēni izcīnīja 13.vietu un vienu dalības vietu nometnei “Personības akadēmija”. Esam priecīgi, ka varējām atkal pēc divu gadu pārtraukuma izbaudīt sacensību garu, iegūt vērtīgu pieredzi un emocijas! Paldies, par atbalstu Alvim Rogozinam un Agitai Kramai.

Sporta skolotāja Līga Glāzere-Spalviņa