Sportiskās aktivitātes mācību gadam beidzoties!

Šogad 30.maijā pēdējā skolas diena bija ļoti piesātināta. Šajā dienā paspējām gan sportot, gan gleznot ūdenī, gan ieskandināt pēdējo skolas zvanu un apbalvot labākos mācībās un sportošanā.

Sportojām zem olimpiskās devīzes- gan vieglatlētikā, gan orientēšanās sacensībās. Audzēkņi tika sadalīti 3 vecuma grupās: 1.-3., 4.-6., 7.-11.klase. Vieglatlētikā startējām šādās disciplīnās – sprintā, pildbumbas mešanā ar abām rokām, tāllēkšanā ar ieskrējienu, stafetē 4x 125 m.

Grupa 1.vieta 2.vieta 3.vieta
1.-3.klase Meitenes Santa Kuligina Hanna Rogozina Katrīna Ozola
Zēni Artūrs Kuņickis Rihards Bērzkalns Miks Klimovičs
4.-6.klase Meitenes Reina Ērgle Beatrise Kondratjeva un Luīze Spalviņa
Zēni Klāvs Gavars Kristiāns Ezeriņš Gustavs Ķaukulis
7.-11.klase Meitenes Līva Lielbārde Līvija Grimza Krista Žeiba
Zēni Rinalds Bogdanovs Raivo Martinsons un Miks Deņisenko

 

Ātrākie stafetēs: 1.-3.kl. grupā – 3.klases 1.komanda ( Santa, Kristiāna, Miks, Rihards)

4.-6.kl. grupā – 6.klases 1.komanda ( Reina, Beatrise, Klāvs, Kristofers)

Jauktajā stafetē labākie bija 8.klases komanda ( Krista, Annija, Rūdolfs, Linards)

Zēnu stafetē ātrākie bija 10.klases komanda ( Rinalds, Renārs, Raivo, Markss Daniels)

Orientēšanās sacensībās pavēles distancē piedalījās 20 komandas. Visaktīvākie bija sākumskolas skolēni, jo piedalījās 13 komandas un uzvarēja “Superstars”. 4.-6.klašu grupā piedalījās 5 komandas un uzvarēja “Ātrākās meitenes”. Un vecākajā grupā piedalījās 2 komandas un ātrākie bija “Vienpadsmitie”.

Lai sacensības noritētu raiti, palīdzēja skolotāji – Inese, Klāvs, Toms, Aija, Laima un vecāki Rita, Roksana. Paldies trenerim Tomam par sarūpētajām saldajām balvām!

Ir noslēgusies  projekta “Sporto visa klase” sezona. Šogad veiksmīgi startējām stafešu sacensībās: 2., 3. un 4. klases skolēni ieguva 2.vietas un 6.klase ieguva 5.vietu. Kopvērtējumā savās grupās vislabāk veicās 4. klasei – 2. vieta. 3.klasei – 3.vieta, 6.klasei – 5.vieta ( stafetes, VFS vingrinājumi, Labais darbs, sekmes). Skolā atkal tiks papildināts sporta inventārs, jo 3.reizi ieguvām 5000 eiro finansējumu, pateicoties Latvijas iedzīvotājiem, kuri iegādājas “Sporta loteriju” un piedalās izlozē “Sporto visi”!

Siltu, saulainu un sportiskām aktivitātēm bagātu vasaru!