Sportiskās aktivitātes ziemas pēdējos mēnešos!

Arī šogad Vecpiebalgas vidusskolas 1.-6.klases skolēni sporta stundās varēja slēpot, jo sniega bija pietiekoši daudz, labi sagatavotas trases, labvēlīgi laikapstākļi, saulīte, mazi mīnusi, arī sniegputenis. Prieks par katru skolēnu, kurš katru gadu pilnveido savas prasmes distanču slēpošanā un ar prieku nāk uz slēpošanas stundām!

Pēc ilgāka laika atkal varējām piedalīties Latvijas skolu Ziemas festivālā, kurš norisinājās 24.februārī Ērgļos, Gaiziņkalnā, Smeceres silā. Festivālā piedalījās vairāk nekā tūkstoš dalībnieku no 106 skolām. Sacensības notika 13 individuālajās un komandu disciplīnās – biatlonā, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, frīstaila snovbordā, hokejā 3×3, slidošanā, ragaviņu sportā, ziemas orientēšanās ar slēpēm, kērlingā, frīstaila slēpošanā, ziemas volejbolā un disku golfā. No mūsu skolas sacensībās piedalījās 28 skolēni no 4.-9.klasei distanču slēpošanā, biatlonā un frīstaila snovbordā. Vislielākā konkurence bija distanču slēpošanā. Vislabāk veicās Klāvam Gavaram-7.vieta, Reinai Ērglei-9.vieta, Armandam Gulbim-12.vieta. Frīstaila snovbordā Gatis Šulcs ieguva 5.vietu un Mārcis Bridāgs-6.vietu. Paldies visiem sportistiem par cīņas sparu, par vēlmi piedalīties! Katram dalībniekam organizatori bija sarūpējuši festivāla suvenīrus. Paldies Vecpiebalgas sporta organizatoram trenerim Tomam Praulītim, kurš bija sarūpējis skolēniem veselīgas enerģijas paciņas. Paldies arī Tomam un Aijai Praulītei par skolēnu sagatavošanu sacensībām un veiksmīgu sadarbību!

Otrajā martā 5.klase kopā ar audzinātāju un ar sporta skolotāju devās uz Gulbenes novada vidusskolu, lai sacenstos projekta “Sporto visa klase” stafešu sacensībās ar Gulbenes skolas un Alūksnes pilsētas sākumskolas skolēniem. Kopā skolēni piedalījās  piecās stafetēs, kā arī visi pildīja vispārējās fiziskās sagatavotības uzdevumus-leca ar aukliņu un izpildīja piespēles pret sienu. Visi skolēni ir lieli malači, jo katrā stafetē cīnījās līdz galam! Šoreiz mums pietrūka nedaudz veiksmes. Stafešu kopvērtējumā zaudējām tikai vienu punktu 3., 4.vietai. Ieguvām 5.vietu, bet galvenais – labu pieredzi nākošām sacensībām.

Ziema mūs vēl priecēja, un desmit mūsu skolas skolēni 10.martā kopā ar treneri Aiju Praulīti piedalījās Siguldā FISCHER Ziemas skolēnu čempionāta 3.posmā. SKI kross distancē skolēniem bija ātri jāslēpojo un  jāpārvar dažādi šķēršļi. Apsveicam Miķeli Klimoviču ar iegūto 2. vietu! Veiksmīgi startēja arī Adrians Avens – 4. vieta, Loreta Melnirbe – 7.vieta. Paldies visiem sportistiem!

 

VIDEO: Atskats uz Latvijas skolu Ziemas festivālu 2023 – Latvijas skolu Ziemas festivāls (ziemasfestivals.lv)