Valentīna dienai veltītā Popiela

14.februāris ir Valentīna diena – diena, kad ikviens kļūstam par nelielu kripatiņu jaukāki un sirsnīgāki. Tāpēc, šo mīlestības pilno dienu gaidot, 13.februārī Izglītojamo pašpārvalde organizēja Popielu.

  Katrai klasei konkursam bija jāsagatavo priekšnesums – jāatdarina kāda mūziķa vai grupas veidots koncertieraksts vai videoklips, izvēloties dziesmu par  mīlestību. Klases gatavojās patiesi atbildīgi un cītīgi, piedomājot, lai priekšnesums būtu spilgts un interesants. Klašu izvēlētās dziesmas bija atšķirīgas gan pēc stila, gan pēc uztveres par to, kas tad īsti ir mīlestība un kā to izdejot un izdziedāt skolasbiedriem.  

Popielu vadīja JIC “Balgas strops” darbinieks Jānis Roberts Krams. Priekšnesumus vērtēja mūzikas skolotāja Inta Apalupa, JIC “Balgas strops” vadītāja  Lina Paimiņa, latviešu valodas skolotāja Inese Maltavniece un skolas saimnieciskās daļas vadītājs Reinis Rāvietis. Žūrija izteica atbalstošus un slavinošus komentārus, norādot gan uz plusiem, gan mīnusiem.

  Pēc Popielas ikviens tika aicināts uz Valentīna dienas balli. Izglītojamo   pašpārvalde bija sagatavojusi arī citas  aktivitātes:  Valentīna dienas pasts un foto stūrītis.

Paldies visiem skolēniem, kuri piedalījās! Paldies audzinātājām, kuras atbalstīja savas klases!