Vasaras tirdziņš mācību gada noslēgumā

Pašā mācību gada noslēgumā, proti, 30. maijā, skolas pagalmā norisinājās Vasaras tirdziņš, kurā Vecpiebalgas vidusskolas skolēniem bija iespēja piedzīvot īstu uzņēmējdarbības garu, pārdodot un pērkot dažādas pašražotas preces. Atsaucība bija liela gan no pircēju, gan pārdevēju puses. Preču sortiments bija daudzveidīgs un izvēle plaša, turklāt bija vērojama arī radoša pieeja produktu noformēšanā. Te bija nopērkami dažāda veida mājās tapuši saldumi, tai skaitā vafeles, kūciņas, cepumi un daudzi citi kārumi, kā arī sātīgākas sāļās uzkodas – picas un burgeri, kuri tika izpirkti īpaši ātri un visiem gribētājiem nepietika. Īpašu uzmanību izpelnījās arī pērļotāju rūpīgās un skaistās rotas.
Papildu tirgošanās norisei tirdziņa apmeklētājiem bija iespēja piedalīties arī interaktīvās Kahoot jautājumu spēlēs, pārbaudot savas zināšanas par origami, pērļošanu un latviešu mīklām, kā arī nobalsot par interesantāko tirgus stendu. Šoreiz vislielāko balsu skaitu saņēma Kates Ķepītes rotiņu stends.
Tirdziņu organizēja Uzņēmējdarbības pulciņš. Interesanti, ka vislielākā tirgotāju aktivitāte bija vērojama tieši jaunāko klašu grupās. Sakām lielu paldies visiem tirdziņa dalībniekiem, viņu vecākiem, skolotājiem un klašu audzinātājiem, kā arī tehniskajam personālam un skolas vadībai par atbalstu tirdziņa tapšanā un norisē. Paldies arī Uzņēmējdarbības pulciņa meitenēm, īpaši Katei Ķepītei un Esterei Naprejenko! Ceram uz tikpat aktīvu un rosīgu tirdziņu norisi arī nākamajā mācību gadā.
Skaistu vasaru vēlot,
Uzņēmējdarbības pulciņa vadītāja skolotāja Inese Ozola