Žetonvakars

25. marts bija viens no skaistākajiem un saviļņojošākajiem vakariem 12. klases kolektīva dzīvē, jo skolēni saņēma skolas piederības zīmi- žetona gredzenu. Aktu zālē uz svinīgo pasākumu bija ieradušies ne tikai divpadsmitie un viņu skolotāji, bet arī vecāki, kas iepriekš epidemioloģisko ierobežojumu dēļ nebija iespējams.

Pasākuma pirmajā daļā skolēni sirsnīgus vārdus veltīja skolai, skolotājiem un vecākiem, kā arī sniedza pārskatu par vidusskolas gados paveikto, piedzīvoto un sasniegto ne tikai mācību darbā, bet arī mākslinieciskajā pašdarbībā un  sabiedriskajā darbā, sportā un apkārtējās vides iepazīšanā. Neskatoties uz to, ka vairāk kā gadu nācās mācīties attālināti, piedzīvotā un sasniegtā ir neparasti daudz, un par to liecināja datorprezentācijā aplūkojamie foto un video uzņēmumi.

Liels pārsteigums divpadsmitajiem bija otrās daļas norisē, kad tika izsniegti žetoni, jo pēc 1. klases sniegtā video raksturojuma un uzzīmētā portreta nācās uzminēt, kuram tiks pasniegts žetons. Pirmīšu sniegtie raksturojumi un zīmējumi bija tik komiski, sirsnīgi un mīļi, ka sasmīdināja ne vien pašus gaviļniekus, bet arī visus klātesošos. Paldies viņiem un audzītei par to!

Par trešās daļas aktivitātēm bija parūpējusies 11. klase, kura 12. klases skolēnus sadalīja divās komandās un izklaidēja ar erudīcijas spēli par skolas vēsturi “Es mīlu tevi, Vecpiebalgas vidusskola!”, mudināja spēlēt mēmo šovu un dziedāt skolas himnu.

Žetonvakars bija pozitīvām emocijām un sirsnīgām atmiņām, siltiem apskāvieniem un mīļiem paldies vārdiem piepildīts. Lai piepildās skolas direktores vēlējums- katram atrast savu veiksmīgo rīta ceļu, pa kuru doties pretī savam mērķim!