#Cits Bazārs ziemā

7.decembrī  Domina Shopping norisinājās Junior Achievement Latvia un Latvijas Investīciju un attīstības Aģentūras-LIAA organizētais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga pasākums #Cits Bazārs ziemā, pulcējot 270 labākos skolēnu mācību uzņēmumu 400 komandu konkursā  un 900 jauno uzņēmēju no visas Latvijas.

Arī Vecpiebalgas vidusskolu pārstāvēja viens SMU:

Pliks Nekad-trīs meiteņu sastāvā Elīna Meldere, Maira Kukle 11.klase un Beāte Valdemiere-Bišere 10.klase. Piedāvātais produkts un saturs cieši sasaistās ar jauniešu mīlestību pret dzīvniekiem. Tirgū tiek piedāvāti T-krekli ar grafiti dzīvnieku attēliem. Kā arī no katras pārdotās vienības 10% tiks ziedoti labdarībai-dzīvnieku patversmei „Lācīši”. Meiteņu komanda tika nominēta ,vērtēšanas kritērijā par sociālo atbildību.

Šī bija pirmā pieredze tik lielā pasākumā gan man, kā skolotājai – SMU konsultantam, gan arī skolēniem. Tika gūta pieredze tirdzniecībā, klientu apkalpošanā un izturībā.

Jaunietes gatavas darboties tālāk un pilnveidot savas prasmes uzņēmējdarbībā.

Nevaram atslābt, jo nākošais reģionālais pasākums norisināsies šo piektdien , 13.12, Madonā, kur visi laipni aicināti apskatīt un iegādāties jauno uzņēmēju radītos produktus.

Ar skolēniem kopā bija skolotāja, SMU konsultants Marina Grīnberga.