No 10. līdz 14.maijam 1.- 4.klases skolēni kombinētajā stundā-sports un vizuālā māksla zīmēja apsveikumus Olimpiešiem, kuri šogad piedalīsies Tokijas Olimpiskajās spēlēs. Skolēni iepazinās ar Olimpiskajiem simboliem, vasaras Olimpiskajiem sporta veidiem, sportistiem. Labākie darbiņi piedalīsies LOK rīkotajā konkursā un tiks sūtīti uz Rīgu. Paldies bērniem par radošiem, košiem zīmējumiem un novēlējumiem!

Sporta stundās skolēni turpināja doties pārgājienā un pildīt Olimpiešu vingrinājumus dabā. Tā kā bija ļoti labs laiks, tad Vecpiebalgā skolēniem bija izveidots pārgājiena maršruts, kurā viņi varēja doties ar velosipēdiem. Skolēni orientējās pēc kartes un fotoattēliem. Atzīmētajos punktos bija jāizpilda Olimpiskie vingrinājumi dabā un jāpieraksta burti. Atrodot visus burtus maršrutā, skolēniem bija jāizveido vārdi! Atslēgas vārdi pārgājienā – “Mēs esam sportiņā!” Olimpiskā mēneša sauklis.

Šonedēļ aicinu vingrot Olimpiskās dienas 2021 vingrojumu kompleksu, lai visi savās tiešsaistes stundās 21.maijā plkst.10:00, kā visā Latvijā, vienotos kopīgā sportiņā!

“Olimpiskā dienas 2021” vingrojumu komplekss