Ziemassvētku misijas tradīcija angļu valodas stundās

Turpinot pagājušajā gadā iesākto tradīciju, sirds-siltais Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanas laiks angļu valodas stundās pagāja ar Ziemassvētku mūziku, pozitīvām domām, un ar vēlmi kādu  iepriecināt un vēlēt labu. Tāpēc šogad visu klašu skolēni sākot no piektās līdz vienpadsmitajai klasei paveica īstu Ziemassvētku misiju.

Ja pagājušajā gadā uz sociālajā tīklā Facebook atrasto vienu senioru namu Phoenix Assisted Care devās 86 skolēnu vēstulītes, tad šogad no skolas tika nosūtītas 4 paciņas uz 4 dažādiem senioru namiem ASV (The Village of Kinston, North Pointe of Archdale, North Pointe of Acheboro, The Living Center of Conrad). Kopumā skolēni bija uzrakstījuši tieši 110 vēstules un zīmējuši, līmējuši, krāsojuši, radījuši 110 Ziemassvētku kartiņas. Katra vēstule rūpīga, mīļa, unikāla un skaisti noformēta. Ar patiesu gandarījumu mūsu paciņas, pilnu ar bērnu un jauniešu kartiņām un sirds-siltumu, nodevu pastā. Tas nozīmē, ka šo svētku laiku šoreiz padarījām kaut par kripatiņu sirsnīgāku, siltāku un skaistāku 110 senioriem Ziemeļkarolīnas štatā ASV.

Nedēļu skolēni sāka ar uzdevumu uzrakstīt vēstulīti un radīt Ziemassvētku apsveikumu kādam senioram ar līdzīgām interesēm. Vēstulītēs varēju redzēt radošumu, ieinteresētību, sirsnīgus vēlējumu svētkos, skaistus aprakstus par mūsu valsti un Vecpiebalgu, interesantus jautājumus senioriem gan par ASV, gan par viņu dzīves pieredzi, padomiem un interesēm. Šobrīd, protams, ar nepacietību gaidīsim senioru atbildes, jo izvēlētie senioru centri tika atrasti kā PenPals (tulk: vēstuļdraugi), kas nozīmē, ka viņi gaida vēstulītes ar mērķi uz tām arī atbildēt.

Paldies skolēniem par ieinteresētību un radošumu. Tieši šādos brīžos vislabāk var pamanīt cik sirsnīgus, laipnus un līdzcietīgus skolēnus mēs skolā redzam ikdienā. Lai katram mums izdodas vēl  neskaitāmi labie darbi Jaunajā 2022.gadā!

Skolotāja Maira Asare